Vendosni fjalën kyçe....

Nesër e pasnesër ndërprerje energjie në Tiranë, zonat që preken e oraret


Dy ditët në vijim, disa zona në Tiranë do kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Lajmi bëhet me dije nga OSHEE-ja e shkak për këtë është rikonstruksioni i disa kabinave.

Më poshtë keni një listë të zonave që preken dhe oraret e ndërprerjes.

Zonat dhe oraret kur do të stakohet rryma

20 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: ‘Mine Peza’, ‘Rruga Fortuzi’, ‘Vath Koreshi’, ‘Mihal Grameno’.

09:00-10:00

Pjesërisht rruga ‘Gjin Bue Shpata’, pranë Drejtorisë së Tatimeve Tiranë.

10:30-11:30

Pjesërisht rrugët: ‘Margarita Tutulani’, “Zef Jubani” pjeserisht.

12:00-13:00

Pjesërisht rrugët: ‘Komuna e Parisit’, ‘Sulejman Delvina’ pranë Stadiumit ‘Selman Stërmasit’.

21 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rruga ‘Tefta Tashko Koço’, pranë sheshit ‘Avni Rustemi’, ‘Mine Peza’.