Vendosni fjalën kyçe....

Ndërperje energjie në Tiranë nesër e pasnesër, zonat që preken


Nesër e pasnesër do ketë ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet.

Shkak për këtë sipas OSHEE-së është riparimi i disa kabinave dhe rrjeteve të energjisë elekrike.

Njoftimi i OSHEE-së

Stakim në datat 30-31 Gusht

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që po zbatohet në kryeqytet, në datat 30-31 gusht do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

30 gusht

09:00 – 13:00

rruga “Pjetër Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”

09:00-15:00

rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Xhanfize Keko”, rruga “Mujo Ulqinaku”

12:00-15:00

rruga “Siri Kodra”,

31 gusht

9:00-15:00

rruga “Besim Alla”, zona Fushë “Misto Mame”

9:00-11:00

zona Yzberisht

09:00-15:00

rruga “Teodor Keko”, zona Unaza e Re pjesërisht, rruga “Mujo Ulqinaku

12:00-15:00

rruga “Mehmet Brocaj” pranë rajonit të Policisë nr 3.