Vendosni fjalën kyçe....

Qytetari voton 2 herë e tregon gishtat (Video)


Një qytetar nga Cërriku ka votuar dy herë.

Në videon e publikuar nga ish-deputeti demokrat , Boçi, qytetari pohon vetë se ka votuar dy herë për kandidatin socialist të Cërrikut, Andi Salla.

Boçi shkruan në postimin e tij se ky është një proces europian me të cilin do habitet edhe Soreca.

‘Shiheni vete sa të rregullta janë zgjedhjet!!!! Proces evropian sa dhe Soreca do habitet, pale vëzhguesit e tjerë ndërkombëtarë. Personi ka votuar në Cërrik. Qetësisht e me buzëqeshje tregon gishtat e shënjuar. Kur ky është futur dy herë, po të tjerët?!!! Partiakët, militantët, të fortët?! Po mbushja e kutive në fund?! Konkluzionin lijani në dorë OSBE-ODHIR.’ – shkuan Boçi.