Vendosni fjalën kyçe....

Konflikt me armë zjarri në Krujë, plagoset një 35-vjeçar


Një konflikt i armatosur ka ndodhur në Krujë, në afërsi të spitalit të qytetit.

K.A qëlloi me armë zjarri Adriatik Ishmakun për qëllime banale.

I plagosuri është transportuar në spitalin e Traumës dhe ndodhet në gjendje të rëndë për shkak se ka humbur gjak.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *