Vendosni fjalën kyçe....

Çahet kordoni i policisë, protestuesit pushtojnë shkallët e kryeministrisë (Foto)


Është çarë kordoni i policisë përpara kryeministrisë nga protestuesit.

Ata kanë kaluar rrethimin metalik, kanë mposhtur rezistencën e policisë dhe kanë hipur në shkallët e kryeministrisë.

Gjithçka ka ndodhur pas fjalës të liderit të PD-së, ku protestuesit pas përplasjes me policisë, arritën të pushtojnë shkallët e kryeministrisë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *