Vendosni fjalën kyçe....

Panik e ankth, luani sulmon zbutësin brenda arenës së cirkut (Video)


Një trajner kafshësh të një Kopshti Zoologjik është sulmuar nga një luan, teksa ndodhej brenda arenës.

Egjiptiani 32-vjeçar, Hamada Kouta, 32 vjeç, u sulmua në arenën e cirkut në Lugansk të Rusisë nga një luan. Incidenti ndodhi në ditën e premierës së performancës para fëmijëve.

Trajneri tha se u sulmua pasi i ndryshoi luanit vendin dhe për këtë ai u tregua agresiv. Trajneri pësoi lëndime në gjithë trupin por fatmirësisht pa rrezik për jetën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *