Vendosni fjalën kyçe....

Aksident i pesëfishtë në Fier


Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Jakov Xoxa” në afërsi të Shtëpisë së të Moshuarve, një rrugë mjaft e frekuentuar në lagjen “Liri”.

Për pasojë kanë marrë dëmtime të lehta drejtuesit e mjeteve. Mësohet se disa prej automjeteve kanë qënë të parkuara dhe janë përfshirë në aksident. Në vendngjarje ka shkuar edhe policia e qarkullimit rrugot nga priten të zbardhen shkaqet e këtij aksidenti.