Vendosni fjalën kyçe....

Cilat janë të veshurat më keq në “Oscars” e këtij viti (FOTOT)


Veshja në tapetin e kuq të “Akademy Awards” është një nga pasarelat më të rëndësishme të vitit për burrat dhe gratë e Hollywood-it, pasi mund të ndërtojnë ose prishin reputacionin e tyre.

Ashtu sikurse veshja e duhur mund të ndihmojë të krijosh një status tëndin në botën e modës, një veshje e gabuar mund të të ndjekë përjetësisht dhe “USA Today” ka mbledhur aktorët që i konsideron si të veshurit më keq në “Oscars” të këtij viti.

Fatmirësisht të tillë ishin më pak se vitet e shkuara, por sërish emra si Emma Stone këtë vit na zhgënjyen.

Linda Cardellini

Emma Stone

Rachel Weisz

Sarah Paulson

Awkwafina

Gemma Chan

Meagan Good

Giuliana Rancic

Kacey Musgraves

Marianne Farley


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *