Vendosni fjalën kyçe....

Bie nga motorçikleta, 59-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital


Rreth orës 20:30 të së shtunës në afërsi të fshatit Kallm, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga motoçikleta me të cilën shpërndante pica një shtetas 58-vjeçar.Shtetasi me inicialet S.M ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin rajonal të Fierit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbarrdhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Sot në datën 20.10.2018 rreth orës 20:30, në afërsi të fshatit Kallm, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga motorcikleta me të cilën shpërndante pica, shtetasi S.M, 58 vjeç.

Shtetasi S.M ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *