Vendosni fjalën kyçe....

VIDEO/Avioni i Melania Trump-it bën ulje të detyrueshme


Avioni me të cilin po udhëtonte Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trup, është detyruar të bëjë ulje të papritur pasi kabina është mbushur me tym.

Siç raportojnë mediat ndërkombëtare, një zëdhënës i Trumpit, ka thënë se tash gjithçka është në rregull dhe të gjithë janë mirë. Sipas zëdhënësit, ka qenë vetëm një “çështje e vogël mekanike”.

Ulja e detyrueshme duket qartë në vidoen e mëposhtme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *