Vendosni fjalën kyçe....

Deri më tani 22 viktima nga një aksident i rëndë në Izmir të Turqisë


Në Turqi ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor ku kanë humbur jetën 22 persona, mes tyre edhe fëmijë. Aksidenti ka ndodhur në Izmir rreth orës 08:00 të mëngjesit të sotëm.

Po kështu raportohet se 11 persona janë plagosur nga rëna e një minibusi në humnerë. Ndërsa 5 prej tyre janë në gjendje të rëndë. Mësohet se viktimat janë të gjithë refugjatë dhe se oferi i minibusit ka humbur kontrollin e mjetit. 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *