Vendosni fjalën kyçe....

Thirren në prokurori Basha e Salianji


Prokuroria ka thirrur të dëshmojnë kreun e Partisë Demokratike, Basha dhe deputetin demokrat, Salianji.

Basha do pyetet për qëndrime e tij lidhur me çështjen e Xhisiela Malokut dhe sipas organit të akuzës duhet të paraqitet në prokurori ditën e premte.

Salianji nga ana tjetër do pyetet për videodëshminë e publikuar dje në emisionin “Opinion” për çështjen e audiopërgjimit ndaj Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *