Vendosni fjalën kyçe....

Sulm me armë në Teksas, dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur


Të paktën dy persona u vranë dhe shumë të tjerë u plagosën nga disa të shtëna gjatë një feste në, Teksas njoftoi policia.

Një turmë e madhe ishte në ngjarje në atë kohë të cilët u goditën njoftoi një oficer policie.

Policia nuk kishte asnjë të dyshuar në paraburgim deri të dielën herët në mëngjes dhe ishte e paqartë  se sa njerëz saktësisht hapën zjarr, sipas shefit. “Ky është një hetim në vazhdim,” oficeri i policisë.

Mes të plagosurve janë tre të rritur dhe dy fëmijë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe arrestimin e autorit, shkruan CNN.