Vendosni fjalën kyçe....

Plagosje me thikë në Fier


Një plagosje me thikë ka ndodhur para pak çastesh në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit ndërsa identiteti i të plagosurit dhe autorit nuk dihen ende.

Sipas policisë, plagosja ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit ndërsa autori i dyshuar është ndaluar.