Vendosni fjalën kyçe....

Zbardhet VKM-ja/ Festat e 28-29 Nëntorit, qeveria i jep pushim ditën e hënë administratës dhe shkollaveKëshilli i Ministrave ka miratuar të hënën si ditë zyrtare pushimi, me rastin e festave të nëntorit.

Përmes një VKM-je, e hëna deri të mërkurën, 27-28-29 nëntor, administrata dhe shkollat do të jenë pushim.