Vendosni fjalën kyçe....

Policia aksion në Fier e Vlorë, gjen një gomone dhe një fugon që dyshohet se u përdorën për transport droge


FNSH ka nisur nga aksion antidrogë në Vlorë dhe në Darëzezë të Fierit.

Nga kërkimet është gjetur një skaf dhe furgon të cilat dyshoheshin se po përdoreshin për drogë.

Aksioni bëhet i përbashkët midis Fierit dhe Vlorës. Delta force është duke kërkuar në deti ndërkohë që policitë kufitare të Vlorës dhe Fierit po janë në operacion nga toka.