Vendosni fjalën kyçe....

Teuta dhe Vllaznia ndahen në paqe në “Niko Dovana”


Teuta dhe Vllaznia nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 1-1 në Durrës.

Esat Mala në minutën e 15-të ndëshkoi Teutën duke i dhënë avantazhin shkodranëve.

Pas 30 minutash Sherif Kallaku, vendosi ekuilibrat pas gjysmë ore lojë.

Skuadrat ndajnë nga një pikë më barazimin e sotëm ku ekipi i Josës është në vendin e katërt me 36 pikë, ndërsa të besuarit e Martinit janë në vendin e gjashtë me 32 pikë.