Vendosni fjalën kyçe....

VAR i mohon golin në fundin e sfidës, Teuta ndan një pikë me Skënderbeun


Teuta dhe Skënderbeu kanë ndarë nga një pikë në “Niko Dovana” në barazimin pa gola.

Durrsakëve ju anulua një gol në minutat e fundit nga sistemi VAR duke i hequr mundësinë që të merrnin pikët e plota.

Një pikë që për nga renditja vlen më shumë për durrsakët sesa për korçarët, që tani vetëm mrekullia i shpëton nga rënia, sepse ndodhen në fund.