Vendosni fjalën kyçe....

Bie nga 50 metra lartësi me makinë, shpëton shoferi në Tepelenë


Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga 50 metra lartësi.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e fshatit Bënç në Tepelenë.

Shoferi i makinës “Benz”, raporton Abc News, ka shpëtuar mrekullisht dhe është dërguar në spitalin rajonal të Tepelenës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka shkuar policia e cila vijon hetimet për shkaqet e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se ka qenë lagështia në rrugë që ka bërë që makina të dalë jashtë kontrollit.