Vendosni fjalën kyçe....

Berisha: Rama dhe Basha veprime të sintonizuara për shpalljen non grata


Sali Berisha deklaroi në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në MCN TV se Lulzim Basha dhe Edi Rama kanë bashkëpunuar për ta shpallur atë non-grata.

Ai deklaroi se shpallja e tij non-grata, ka ardhur si pasojë e veprimeve të përbashkëta, në sintoni, të Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. 

Në gjitha veprimet e tyre janë të përbashkëta. Aksioni i tyre për shpalljen time non-grata. Janë të sintonizuara bashkërisht dhe kjo është 100% e sigurt!”-deklaroi Berisha