Vendosni fjalën kyçe....

Juventus e nis keq Seria A, barazon ndaj Udineses


Juventus e ka nisur me barazim sezonin e ri të Seria A italiane.

Udinesia i ka hequr fitoren dhe golat e shënuar në pjesën e parë.

Dybala dhe Cuadrado shënuan golat në pjesën e parë për Juventusit.

Më pas në pjesën e dytë Pereyra në minutën e 51’ ngushtoi rezultatin ndërsa në minutën e 83 Deulofeu barazoi shifrat.

Ronaldo gëzoi me golin e shënuan në minutat shtesë por VAR ia anuloi festën duke i lënë vetëm kartonin e verdhë pas heqjes së fanellës.