Vendosni fjalën kyçe....

“Mirëmëngjes”- Rama përshëndet me foton nga Velipoja, ku u vranë 4 persona


Kryeministri Edi Rama duket se nuk ka dëgjuar për masakrën e ndodhur në plazhin e  Velipojës në orët e para të mëngjesit u mbetën 4 të vrarë dhe u plagosën 2 persona.

Kryeministri e ka nisur me një foto nga plazhi i Velipojës duke treguar shezllona të cilat ishin sebep i sherrit.

MIRËMËNGJES 😊 nga Velipoja e dashur😍”, shkruan Rama përbri fotos.

Fotoja e publikuar nga Kryeministri Rama

Por vetëm pasi në postimin e tij vërshuan një lumë komentesh ai ka zgjedhur ta heqë atë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *