Vendosni fjalën kyçe....

Ndërpritet sfida mes Danimarkës dhe Finlandës, Eriksen rrëzohet në fushë


Sfida mes Danimarkës dhe Finlandës për Euro 2020 është ndërprerë pasi lojtari Christian Eriksen është rrëzuar në fushë.

Mjekët i kanë dhënë ndihmën e parë lojtarit i cili është larguar për një trajtim mjekësor më të specializuar jashtë fushave.

Nisur nga gjendja jo e mirë e lojtarit zyrtarët kanë vendosur që ndeshja të ndërpritet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *