Vendosni fjalën kyçe....

9 viktima e 269 raste të reja në Kosovë lidhur me Covid-19


Nëntë persona kanë humbur jetën në Kosovë lidhur me Covid-19.

Nga 3262 analiza të kryera janë gjetur 269 raste të reja me koronavirusin e ri.

Deri tani Kosova ka raportuar 2162 vdekje lidhur me pandeminë. Prej disa javësh Prishtina zyrtare ka nisur procesin e vaksinimit si dhe ka lehtësuar disa nga masat anti-Covid.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *