Vendosni fjalën kyçe....

Të shtënat me armë terrorizojnë qytetarët në Lezhë, policia nis hetimet


Të shtëna me armë zjarri kanë zgjuar dhe terrorizuar mbrëmë natën qytetarët në Lezhë. Incidenti është shënuar në lagjen Xhenjo të Lezhës.

Në sallën e policisë një telefonatë anonime ka vënë në lëvizje blutë e komisariatit për të krehur zonën dhe për të nisur hetimet mbi ngjarjen.

Mirëpo ende nuk është zbuluar saktë vendi ku është qëlluar dhe as nuk është bërë i mundur identifikimi i autorëve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *