Vendosni fjalën kyçe....

Rama fyen qytetarët në Shkodër, i nxjerr gishtin e mesit (Video)


Kryeministri Edi Rama ka fyer dhjetëra qytetarë të Shkodrës ditën e sotme me gjestin e bërë kur po kalonte në rrugën e qytetit në takimin elektoral.

Rama i ka nxjerrë gishtin e mesit qytetarëve dhe veprimi i tij është filmuar nga një kamera amatore, video e cila është publikuar në rrjetet sociale nga Jeta Osh Qejf.

Ditën e sotme Rama në Shkodër nuk la pa sulmuar as Kryetaren e Bashkisë Voltana Ademi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *