Vendosni fjalën kyçe....

Digjet gjatë natës makina e sekretarit të gjyqtares Enkeleida Hoxha


Digjet gjatë natës makina e sekretarit të gjyqtares, Enkeleida Hoxha, Igli Kani.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00 të mbrëmjes së kaluar, ndërsa dyshohet se ky incident ka qenë i qëllimshëm pasi, pasi makina tip BMW Seria 1 është lyer me naftë dhe i është vënë flaka.

“Report TV” ka publikuar një video nga vendngjarja ku automjeti në qendër të Krujës shihet i shkrumbuar i tëri.

Zjarri fillimisht është konstatuar nga nëna e sekretarit. Zoti Kani ka deklaruar se nuk ka probleme apo konflikte me askënd.

(Lajmi në përditësim…)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *