Vendosni fjalën kyçe....

Atalanta mund Lacion për Kupë, shënojnë Gjimshiti dhe Muriqi


Atalanta e ka eliminuar Lazion për të siguruar një vend në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Në këtë mbrëmje shënuan edhe shqiptarët, Vedat Muriqi për Lazion dhe Berat Gjimshiti për Atalantën.

Pjesën e dytë Atalanta e luajti me një lojtar më pak, pasi Jose Luis Palomino u përjashtua me të kuq.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *