Vendosni fjalën kyçe....

Po punonte në banesën e tij, bie nga kati i dytë një 35-vjeçar në Lundër


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lundër, Tiranë.

Sipas Report Tv, një 35-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës së tij teksa ishte duke punuar.

Pas rrëzimit Armand Medani ka mbetur i plagosur rëndë dhe është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur detajet e mëtejshme mbi ngjarjen.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *