Vendosni fjalën kyçe....

Rihapja e kazinove, Bardhi poston videon kundër Ramës: Çfarë e detyroi Ramë të shkelë premtimin kundër kumarit


Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka postuar një video të premtimit të Kryeministrit Edi Rama për mbylljen e lojërave të fatit.

Ndërsa vetëm pak ditë më vonë, qeveria lejoi rihapjen e kazinove duke përcaktuar edhe zonën për vendosjen e tyre në qytetin e Tiranës.

Çfarë e detyroi Edi Ramën të shkelë edhe premtimin kundër kumarit?

Heshtja e tij për të dhënë shpjegime për këtë çështje, tregon se ai është në pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin.

Kur të dëgjoni herë tjetër Edi Ramën duke premtuar diçka, kujtoni edhe mashtrimin me bixhozin dhe hiqjani vizën! Është gënjeshtar”-shkruan Bardhi.