Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Qafë Thanë, plagosen disa persona


Një aksident ka ndodhur në aksin Qafë Thanë-Prrenjas.

Tre automjete janë përfshirë në aksident duke lënë të plagosur 3 persona.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Librazhdit dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e policisë që po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Ndërsa raportohet se si pasojë e përplasjes ka dëme të mëdha materiale.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *