Vendosni fjalën kyçe....

Pacienti zero del negativ, Rama jep lajmin


Ka dalë negativ pacienti zero i shtruar në spitalin infektiv.

Pacienti është në rrugën drejt rekuperimit të plotë. Tashmë pritet edhe testi i dytë pas 24 orësh për të konfirmuar të shëruarin e parë.

Lajmin e ka dhënë kryeministri Edi Rama.

Postimi i plotë:

🔴 NJË LAJM I MIRË

🔴KONTAKTI I PARË I PACIENTIT ZERO QË KUROHET NË SPITALIN INFEKTIV DOLI NEGATIV NË TESTIN E PARË🤩

🔴 NËSE EDHE NË TESTIN E DYTË PAS 48 ORËSH KY REZULTAT DO TË KONFIRMOHET, ATËHERË DO TË KEMI TË SHËRUARIN E PARË👍

🔴 TË PRESIM DHE TË LUTEMI QË ZOTI T’U JAPË FORCË TË SËMURËVE DHE HERONJVE ME BLUZA TË BARDHA, NË VIJËN E ZJARRIT ME ARMIKUN

🔴 DURIM, BESIM DHE DURIM, DURIM, DURIM!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *