Vendosni fjalën kyçe....

Mbase ju ka shpëtuar pa parë ky gol fantastik nga 50 metra (Video)


Mesfushori slloven i Atalantës, Iliçiç ka shënuar një gol që nuk rastit të shihet shumë shpesh.

Në ndeshjen e luajtur në fundjavë ndaj Torinos, e fituar nga Atalanta me rezultatin 7-0, slloveni përfitoi nga një gabim i portieri kundërshtar dhe hutimi i mbrojtjes torineze për të shënuar një goil nga mesi i fushës.

Teksa loja ndalon pas një gabimi të mbrojtësit të Torinos, Iliçiç nuk e mendon dy herë por e godet menjëherë topin nga 50 metra largësi, duke shënuar një gol fantastik.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *