Vendosni fjalën kyçe....

SHÇBA dhe FNSH aksion në Durrës, ndalojnë 17 policë


Nga një aksion i Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave janë ndaluar 17 oficerë policie në Durrës dhe Shijak, raporton News 24.

Prokuroria ka lëshuar 17 urdhër-arreste. Mësohet se policët akuzohen për veprën penale të shpërdorimit të detyrës.

FNSH po punon për shoqërimin e tyre. Pritet qe SHÇBA të dalë me deklaratë për mediat për detajet e operacionit.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *