Vendosni fjalën kyçe....

Mjeti përplaset me motoçikletën e bie në kanal, plagosen 2 persona në Fier


Dy persona janë plagosur paraditen e sotme pas një aksidenti në rrugën Fier Shegan-Pushimi i shoferit.

Një mjet furgon është përplasur me një motocikletë e si pasojë furgoni a dalë nga rruga duke rënë në kanal.

Të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit, 63-vjeçari Bujar Maçi banues në fshatin Remas dhe drejtuesi i motoçikleës, 54-vjeçari Roland Liko banues në Toshkëz.

Ata janë dërguar në spital ku mësohet se në gjendje më të rëndë është drejtuesi i motoçikletës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *