Vendosni fjalën kyçe....

Basha në Durrës te familjet e prekura nga tërmeti


Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar në Durrës pranë familjeve të goditura nga tërmeti i para dy ditëve.

Basha bisedoi me qytetarët, banesat e të cilëve morën dëmtime të shumta, si pasojë e lëkundjeve.

Tërmeti i para dy ditëve me intensitet të lartë preku më shumë Durrësin pasi ishte më afër epiqëendrës duke shkaktuar vetëm dëme materiale dhe lëndime të lehta në njerëz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *