Vendosni fjalën kyçe....

Atentati ndaj Gjinit, gjendet një makinë e djegur në Rrëshen, dyshimet e para


Vetëm  pak orë nga vrasja e 48-vjeçarit, Armando Gjini në Mirditë, Policia ka gjetur një makinë të djegur në afërsi të mbikalimit të Rrëshenit.

Dyshimet e para janë se mjeti i djegur është përdorur nga autorët e vrasjes për të humbur gjurmët.

Në shumë ngjarje të ngjashme kriminale, autorët përdorin të njëjtën praktikë për të humbur gjurmët dhe fshehur prova për krimet e kryera.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *