Vendosni fjalën kyçe....

Përfundon mbledhja e Kryesisë të PD-së, vendoset bllokim rrugësh çdo të enjte


Ka përfunduar mbledhja e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha me kryesinë dhe kryetarët e degëve.

Mësohet se në mbledhje është vendosur të bllokohen rrugët në të gjithë Shqipërinë çdo të enjte.

Ndër të tjera, porosia e Bashës ka dhënë porosi që të shkohet derë më derë e të jepet mesazhi.  Ditën e djeshme, opozita protestoi duke bllokuar, për 60 minuta, akset kyçe në vend.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *