Vendosni fjalën kyçe....

Berisha nxjerr fotot: Rama me antiplumb në Shkodër


Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë fotot e Edi Ramës i cili gjatë ditës së sotme qenë për vizitë në Shkodër ku është pritur me protesta.

Në fotot e publikuara, Berisha shkruan se Kryeministri ka qenë i veshur i gjithi me antiplumb për tu siguruar për ndonjë incident të mundshëm ku ka pasur edhe tension me policisë dhe protestuesëve të cilët kërkonin të bllokonin rrugën e eskortës së Ramës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *