Vendosni fjalën kyçe....

Spiropali ironizon protestuesit: Në këmbim do merrni vetëm mesazhin ngushëllues të Berishës


Ministrja e shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali i është drejtuar protestuesve dhe opozitës për veprimet e ndërmarra sot.

Spiropali në postimin e saj në Twitter, i drejtohet protestuesve se pavarësisht se mund të tentojnë disa herë rresht për të sulmuar parlamentin dhe kryeministrinë në këmbim do marrin vetëm mesazhin ngushëllues të Berishës.

Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 vjet rresht kryeministrinë dhe parlamentin, e vetmja gjë që do marrin në këmbim është mesazhi ngushëllues i Berishës për protestën më të madhe në botë”- shkruan Spiropali.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *