Vendosni fjalën kyçe....

Policia liron protestuesit e ndaluar ditën e sotme


Policia e Shtetit ka liruar protestuesit e arrestuar ditën e sotme midis tyre edhe Dorian Protoduarin,

Banorët dhe shumë ish-deputetë të opozitës rrethuan për disa orë Drejtorinë e Policisë, duke kërkuar lirimin e te arrestuarve, ose do të përshkallëzonin më tej protestën.

Dorian Protoduari u arrestua mesditën e sotme në zonën e Tiranës së Re, por mesa duket policia nuk ka gjetur prova për ta implikuar si në protestën që u zhvillua sot përpara Parlamentit nga opozita.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *