Vendosni fjalën kyçe....

Berisha: Hajdari dhe Murrizi përjashtuan veten


Ish-kryeministri Sali Berisha, gjatë intervistës në emisionin “360 Gradë” në Ora News, duke folur për djegien e mandateve, u shpreh se nuk përjashtohet që edhe kryebashkiakët të djegin mandatet e tyre.  

Sa i përket përjashtimit të deputetëve Rudina Hajdari dhe Myslim Murrizi, ish kryeministri është shprehur se ata përjashtuan veten, pasi nuk mund të ketë dy standarte.

“Përjashton veten. Zoti Murrizi ka qenë në grup parlamentar, ka votuar. Nuk di se mund të adoptohen dy standarde”- deklaroi Berisha.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *