Vendosni fjalën kyçe....

Berisha reagon për kronikën e Rai për drogën: Tregon narkoshtetin e ndërtuar mbi blerjen e votës


Pas publikimit të investigimit të televizionit italian, Rai 2, ku shfaqen trafikantë në Shijak duke treguar se si paratë e drogës dhe trafiqeve blejnë zgjedhjet në Shqipëri, ka ardhur reagimi i ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas tij, kjo kronikë tregon narkoshtetin shqiptar, i ndërtuar mbi blerjen e votës me paratë e drogës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *