Vendosni fjalën kyçe....

Përplaset me bordurat në aksin Librazhd-Elbasan, plagoset polici


Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd. Ngjarja ka ndodhur në Xibrakë dhe i aksidentuari është polic i Komisariatit të Elbasanit.

Makina e tij gjatë ecjes ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurat e rrugë

I aksidentuari është dërguar në Spitalin Rajonal të Elbasanit dhe është jashtë rrezikut për jetën.