Vendosni fjalën kyçe....

Plagosje me armë në Tiranë


Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në Yzberisht.

Ngjarja ndodhi pak çaste më parë në Tiranë. Një person ka mbetur i plagosur në këmbë. Nuk dihen motivet dhe ideniteti i personit të plagosur.

“Sot, rreth orës 17:40, në zonën e Yzberishtit, pas një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë nje i ri rreth 20 vjeç, jashtë rrezikut për jetën”-thuhet në njoftimin paraprak të policisë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *