Vendosni fjalën kyçe....

FOTO-ja që po bën xhiron në rrjet, veprimi i fundit i Bill Gates


Ai është një nga njerëzit më të pasur në botë dhe fjalën e kemi për Bill Gates. Por mesa duket është edhe një njeri i thjeshtë edhe pse ka një pasuri të madhe. 

Miliarderi  është pjesë e medieve për shkak të pasurisë së tij marramendëse, për shkak të suksesit në bizneset e tij.Por së fundmi një foto po bën xhiron e rrjetit, ku Gates shihet teksa pret në rradhë për një hamburger, së bashku me njerëzit e thjeshtë. Kjo foto ka marrë edhe shumë komente pozitive, këtë për shkak të veprimit dhe jo të pasurisë. 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *