Vendosni fjalën kyçe....

ME VIDEO/ Vallëzimi i futbollistit Messi që po bën xhiron e rrjetit


E kemi parë shpesh të “vallëzojë” në fushën e lojës, por Lionel Messi ka treguar se vallëzon po aq mirë edhe jashtë saj. Madje një video që është publikuar së fundmi në rrjet ka bërë xhirron e botës. Leo u zhvendos së bashku me familjen e tij në Argjentinë për të festuar Vitin Ri nga ku është realizuar edhe video e shpërndarë me mijëra herë në rrjetet sociale, ku sulmuesi i Barcelonës ka vallëzuar me bashkëshorten e tij Antonella Roccuzzo.

Futbollisti kërcen nën rritmet e muzikës vendase dhe tregon se i pëlqen shumë muzika.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *