Vendosni fjalën kyçe....

Denoncimi: Djegia e mbeturinave po vret banorët në Sukthin e Ri (Video)


Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi ka shpërndarë videon e qytetarit dixhital i cili denoncon djegien e mbeturinave në Sukth të Ri të cilat lëshojnë tymin helmues i cili përhapet në të gjithë zonën.

Sipas denoncuesit, i cili kërkon postimin e videos pasi shqetësimin e tyre nuk e dëgjon askush në institucionet shtetërore.

Postimi i plotë:

Kjo nuk eshte mjegull por tymi dhe bloza e Gjushit per banoret e Sukthit te ri!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Ju lutem postojeni sepse nuk na degjon askush nuk eshte mjegull eshte tym mbeturinash qe digjen eshte nje vrasje e ngadal per te gjith banoret e sukth i ri , durres , lagje 6 , postoje pasi nuk gjejm zgjidhje asnje insitut shteteror.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *