Vendosni fjalën kyçe....

Skënderbeu mund Partizanin dhe rimerr kreun


Skëndërbeu ka fituar pastër ndaj rivalëve direkt për titull Partizanit me rezultatin 0-2.

Ishte Muzaka ai që kaloi “ujqërit” në avantazh në minutën e 62’ menjëherë pasi hyri në fushën e lojës.

Më pas Devi Bregu dyfishoi rezultatin, duke mbyllur edhe sfidën e luajtur në “Selman Stërmasi” në fazën e dytë të Superiores.

Me këtë fitore Skënderbeu i rimerr kreun Partizanit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *