Vendosni fjalën kyçe....

Kukësi fitore minimale ndaj Laçit


Kukësi doli me 3 pikë nga ndeshja me Laçin në “Elbasan Arena”, teksa mposhti kurbinasit me rezultatin e ngushtë 0-1, falë një goli të brazilianit Uilliam Kordeiro Melo.

Ndeshja ishte shumë e vakët dhe pa shumë raste.

Pjesa e parë edhe pse me raste të shumta përfundoi pa gola ndërsa në pjesën e dytë do të vinte zhbllokimi i rezultatit i cili do t’i jepte fitoren “verilindorëve”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *